pondelok 27. júna 2016

Skin blossom - očný krém Reviving eye creamMalé roztomilé balenie Vám sadne do ruky, a jeho ľahké zloženie poteší milovníčky make upu, aj prirodzeného  fresh looku.
Skin Blossom je značka svojím pôvodom z Veľkej Británie. Založila ju Cris Beetham, v roku 2007 prirodzeným prepojením s jej životným štýlom. Chris miluje organickú kvalitnú kozmetiku, a jej holistické žitie ju inšpirovalo k založeniu vlastných produktov.
Misiou  firmy je prinášať užívateľom vysoko kvalitné organické produkty, pri čom ich stále udržujú v dostupných cenách pre každého.

Firma začala s jedným jediným produktom - Ošetrujúci krém na ruky . Po prekvapivo veľkom dopyte zo strany užívateľov, sa firma dopracovala dnes už k celej ponuke organickej starostlivosti o tvár, telo, a vlasy. Sympatické je, že firma počúvala, a spolupracovala so svojimi užívateľmi, a produkty tak vyvíjala aj vďaka ich spätnej väzbe.
Skin Blossom sa pýší 98.85% organickým zložením  produktov.


Pár slov k starostlivosti o pleť okolo očí

Je to jedno z najcitlivejších miest našej tváre. Pokožka okolo očí je veľmi tenká, a namáhaná nielen mimikou tváre, ktorú si častokrát ani neuvedomujeme, ale aj genetikou, či vonkajšími vplyvmi. Je potrebné dopriať tejto časti jedinečnú starostlivosť.

Najzásadnejšia informácia snáď je, že každý má iný typ pleti, a preto každému vyhovuje, a zaberie niečo iné. 
Vo všeobecnosti sa doporučuje vyhýbať sa alkoholu, fajčeniu, znečistenému prostrediu, ale vrásky vám môže spôsobiť vraj aj zlá poloha pri spánku.
Doporučujú sa hlavne vitamíny A,C a E, dostatok čistej vody, ovocia, a zeleniny.
Pozor - akýkoľvek produkt v oblasti očí sa len jemne vklepkáva do pokožky.

A teraz k  očnému krému.


Samotné zloženie je 85% organického pôvodu, a spĺňa prísne kritériá pre organické produkty starostlivosti o pleť organizácie Soil Association. Krém je vhodný aj pre Veganov, čo zaručuje registrácia Vega society.

Zložením je vhodný pre všetky typy pleti, a je bez aromy.

Láka svojimi antioxidačnými účinkami zeleného čaju, harmančeka, a pohankového extraktu.
Revitalizuje, a obnovuje pokožku v oblasti očí, pomáha pri redukcii tmavých kruhov pod očami, a jemných vrások.

Na jeho recenziu, som si dopriala čas, pretože aby sa jeho účinok prejavil, presne to potrebuje...Na šťastie zatiaľ netrpím na vrásky, ale v oblasti očí sa už určite niečo črtá. Po asi mesiaci užívania vidím, aj cítim zlepšenie. Jemná kožička, tak citlivá na prvé mimické vrásky je akoby vypnutejšia, a žiarivejšia. Prvé stopy po mimických vráskach odozneli (alebo sa menej usmievam? :)

Konzistenciou je veľmi ľahký, jemný, rýchlo sa vpíja, a nezanecháva mastný povrch.
Ja make up nepoužívam, ale pleť okolo očí mi príjemne rozžiari, a myslím, že vďaka vpíjavosti, a ľahkosti, by bol vhodný aj pod make up.Bohate stačí jedno nabratie pumpičky. Je výborne roztierateľný, a nezabudnite, že do pleti okolo očí sa len vklepe.
Najlepšie je naklepanie prostredníctvom prsta - prstenáčik.Krémik určite môžem doporučiť, som s ním spokojná. Osobne patrím do vekovej kategórie 25+ (ale pozor, od budúceho roku to bude už 30+), pleť mám normálnu, so sklonami k citlivosti na chemické produkty. Tento prípravok nemal u mňa žiadne negatívne reakcie, práve naopak.

Môžete ho kúpiť na eshope krásnakaždýdeň

Zdroje


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára