pondelok 30. mája 2016

Ženské hrátky

 

Tak to vám bolo jedno také holčičí odpoledne...
S Ivankou sa poznáme už niekoľko rokov. Našim zoznamovacím priestorom bol tanečný parket, kde sme sa vlnili v rytmoch horúcej salsa muziky. Do oka sme si padli hneď nielen faktom, že sme obe slovenky, ale hlavne temperamentom a precítením hudby.
Najprv som chodila k lektorke, ktorá viedla tanečnú skupinu v Prahe -Nosotros Salseros de Praga, a neskôr som sa vášnivo pretancovala k samotným členom skupiny. Splnila som si tak jeden z mojich detských snov. 


Bol to už dáky ten rôčik, čo sme sa s Ivankou nevideli, a o to väčšia radosť , keď sme si aj napriek našim hektickým životom dokázali nájsť chvíľu voľna. Naplánovali sme  krásny ženský deň, kde sa budeme rozmaznávať starostlivosťou o pleť, líčením, a na koniec, aj výrobou domácej kozmetiky.

Ivanka sa popri povinnostiach v role dvojnásobnej maminky, manželky, a práce na polovičný úväzok, venuje aj líčeniu. Pracuje so značkou Mary Kay, ktorá ju oslovila kvalitou, funkčnosťou a správou, ktorú sebou táto značka prináša ženám. Viac si môžete prečítať na ich oficiálnych stránkach.Keďže ja sa veľmi nelíčim, a preferujem prirodzený look, nechala som to plne v jej rukách, či skôr oku?
Dohodli sme sa , že vyskúšame ako prvý "nude make up", ktorý rozhodne môžem, pretože je to veľmi prirodzený vzhľad, ktorý len podtrháva prirodzenú krásu, pôsobí čisto, jemne a ľahko. 
Tento look ďalej doladíme na výraznejšie líčenie, vhodné k nočnému životu. V ten deň sme večer plánovali ísť s manželom von, takže ideál.
 Takto sme si zaznamenávali cestu procesu.
Prvá fotka je bez make upu.
Druhá má jemný nude look, ale ešte bez špirály. V pláne bolo naniesť na oko ďalšie očné tiene, a zakončiť to práve spomínanou špirálou.
Poslená fotka je už hotové líčenie výraznejšieho nádychu.
Tak čo poviete, ktoré líčenie sa vám páči najviac?A aby som Ivanke ukázala aj ten môj svet...vyrobila si vlastný minerálny bronzer, a vyživujúci balzám na telo.
Zhodli sme sa, že to bol krásny deň, plný nových zážitkov a informácií pre nás obe, a ja Ivanke ešte raz ďakujem.

Ak by ste radi využili služby líčenia, alebo sa dozvedeli viac o kozmetike Mary Kay, môžete Ivanku kontaktovať osobne.

Na facebooku ju nájdete ako Ivana Draxlerova
Alebo napíšte mne, a dohodneme to spoločne.

A k tématu si dáme citáty na koniec

"Šťastná žena, je krásna žena"
"Krása, je to, ako sa cítiš vo vnútri, a odráža sa v tvojich očiach" 

A moje obľúbené
"Skutočná krása ženy sa odráža v jej duši"

Prajem Vám krásny začiatok nového týždňa milé ženy
BB
 Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára