pondelok 23. novembra 2015

...keď sa robí Business srdcom ♥


Mali sme s Duracelkou krátky výlet na Slovensko. Navštívili sme starých rodičov, stihli sme aj prastarkých, ale to hlavné prečo sme cestovali...? 
Tak čítajte a dozviete sa!

Pamätáte sa ešte na august, keď sme žili v Portugalsku a nemali tušenia čo nás čaká...pohrávala som sa s myšlienkou predaja detského oblečenia, no v tej dobe to bola absolútna ilúzia. (článok tu)
No ale viete, život je hravý, a hoc človek niekedy plánuje, či neplánuje, ono sa to vždy dáko vyvŕbi..
A tak sa vlastne dostávam k návšteve Slovenska, kontrétnejšie Žiliny a novootvoreného nádherného Hračkárstva s detským oblečením Bubliboomu


Je to asi mesiac či dva, čo sme s mojimi portugalskými kolegyňkami spustili mini projekt
 Tri Sudičky. Snažíme sa na náš česko-slovenský trh priniesť kvalitné detské oblečky, z portugalských materiálov a tradičným portugalským dizajnom. 

A práve takmer hneď na začiatku nám napísala Katka z Bubliboomu, že by skúsili pár našich kúskov a uvidíme čo z toho bude...
No, nebudem Vám ani hovoriť aké nadšenie nás tri sudičky zaplavilo. Bolo to nečakané, neskutočne pozitívne a motivujúce, akurát, my sme neboli vôbec pripravené. To však nie je problém, však...sme predsa ženy, a k tomu ja ešte aj matka...takže už takmer siahame na level Super žien.. ha ha


Kto je Bubliboom?

Manželia Roman a Katka a ich drobec Boris, ktorý bol snáď najväčšia motivácia pre založenie Bubliboomu. Ako píšu na svojich stránkach :
"Bubliboom je obchod pre deti, ktorý našiel svoj domov na Bulvári v Žiline. Ako rodičia malého a hravého syna sme od jeho príchodu na svet (a asi aj o čosi skôr) hľadali jedinečné a nápadité hračky, oblečenie, kúsky do jeho detskej izbičky. Skúsenosť s ich nedostatkom nás naštartovala k úvahám o vytvorení obchodu, ktorý by deťom, rodičom a všetkým ich kamarátom ponúkol moderné, nadčasové a charizmatické produkty prihliadajúc na ich kvalitu a originálnosť."
  

Vznik Bubliboomu som sledovala cez ich FCB stránky  už od prvých dní, keď zbíjali laťky, stavali domčeky a maľovali steny. Nevedela som sa dočkať navštíviť obchod osobne, pretože z fotiek pôsobil fantasticky.
 

Ale v realite bol zážitok z tejto návštevy ešte silnejší.
Obchod je takmer celý dekorovaný drevom, pri vstupe vás hneď zahreje teplo jeho príjemnej farby a môžete cítiť aj tú krásnu drevitú vôňu. Obchod je veľký, priestorný, ale hlavne nááádherne presvetlený denným svetlom. Do obchodu vás môže nalákať obrovský presklenený výklad s tým najnovším z ponuky. Absolútne som sa zaľúbila do nápadu malých domečkov a vysiacich žiaroviek, do toho šedo biely podklad (mimochodom majitelia prikláňajúci sa k šetrnému prístupu k prírode a životu, použili na maľovanie farby zdraviu neškodné a bezpečné aj pre deti). Pôsobí to ako roztomilé detské mestečko, priam romanticky s rozsvietinými žiarovkami.
  

 

"V Bubliboome si svoje miesto nájdu slovenské aj zahraničné výrobky, ktoré odrážajú našu slabosť pre krásne veci a cit pre kvalitu, ale aj voľnosť a absolútnu prirodzenosť vo vizuálnom prevedení.

Radi by sme ukázali, že detské oblečenie a hračky, či interiérové doplnky do detských izieb môžu byť ladené v jednoduchom štýle, no nie je vylúčená ich hravosť a estetika. Bubliboom je detský obchod plný originálnych nápadov "


 
 


 

 

 A je to pár dní, čo v Bubliboome visíme už aj my...teda naše portugalské vecičky, páčia sa vám?
Budeme sa veľmi tešiť na váš feedback a veríme, že práve vďaka vám bude môcť táto pozitívna spolupráca pokračovať.

V Bobliboome nájdete produkty napríklad aj týchto značiek

 

Tri Sudičky sa tešia z tejto motivujúcej spolupráce a príležitosti.
Držíme Bubliboomu palce, je to tiež nový projekt s obrovským potenciálom, hlavne vytvorený a vedený srdcom, rešpektom k životnému prostediu, ľudskej práci a láskou k originalite a jedinečnosti.

Snáď nevadí keď vykecám, že Bubliboom sa chystá aj na e-shop. Ich krásne produkty tak budú môcť cestovať po celom Slovensku...a ktovie, časom možno aj do sveta.

Kontakt
Facebook Bubliboom
Mobil: 0911 123 286
E-mail: bubliboomza@gmail.com
 
Otváracie hodiny "drevenej predajne"
PO-PIA  10-18hodin
SO 10-12hodin
NE - Zatvorené 
Adresa "drevenej predajne"
Antona Bernoláka 42
Bulvár
01001 Žilina
*

e-mail tri3sudicky@gmail.com
 

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára